Pomáhame im začať odznova

03.12.2018

Po úspešnej minuloročnej premiére sme sa so spolužiakmi aj tento rok rozhodli pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú. Vybrali sme si príbeh rodiny, ktorá nečakane prišla o všetko v požiari, ktorý vznikol v susednom dome. Spolu s rodičmi sme napiekli chutné medovníky a koláče a 27.novembra som ja a 9 mojich spolužiakov zo 7.A strávili podvečer v chladnej hale, kde sme neúnavne ponúkali rodičov prichádzajúcich na TARZy, aby sa za dobrovoľný príspevok ponúkli čajom alebo koláčom a prispeli tak na dobrú vec.

Bol to nezabudnuteľný večer najmä preto, lebo tam boli úžasní ľudia, úžasné koláče a atmosféra. V našej snahe sme pokračovali na druhý deň, keď sme sa rozdelili do skupín, zobrali sme koláče a išli sme predávať znova – obehali sme všetky triedy, kabinety, sekretariát aj riaditeľňu a čo zvýšilo sme zjedli v triede.

Tieto dva dni boli určite nielen pre mňa, ale aj pre všetkých, ktorí tam so mnou boli, plné nezabudnuteľných zážitkov a všetci sme veľmi radi, že sme tam mohli byť. Minulý rok sme vďaka tejto zbierke mohli pomôcť sumou 500 € a veríme, že aj tento rok sa nám podarí vyzbierať aspoň toľko. Do zbierky totiž prispejeme aj my tým, že sa počas adventu zriekneme sladkostí a ušetrené peniaze venujeme vybranému príbehu.

Pomôcť môžete aj vy, na stránke dakujeme.sk.

Všetkým, ktorí prispeli patrí veľké ĎAKUJEME ❤️, no jedno veľké ďakujeme patrí aj našej pani učiteľke Mirke Prepilkovej za to, že to celé zorganizovala.

Galéria 3 obrázkov


© 2019 SPŠ sv. Františka z Assisi. Všetky práva vyhradené..

Vytvorené zo Lukáš Behro