F-Day 2018

Link na prihlásenie sa na futbalový turnaj  F-Day 2018 Futbalový turnaj

Link na prihlásenie sa ako dobrovoľník F-Day 2018 dobrovoľníci

 

Milí rodičia, žiaci, študenti i učitelia,

Pozývame Vás na 7. ročník F-Day s témou Fair For Future, ktorý sa bude konať 23. júna 2018 od 13,30 hod. do neskorého večera.

FFF-poster V04Príďte sa na vlastné oči presvedčiť, ako vieme využiť a zmeniť nepotrebné na niečo užitočné, zistiť, čo stačí k tomu, aby sme produkovali menej odpadu a vyskúšať si, či vieme, ako s odpadom nakladať. Zároveň sa deti budú môcť zabaviť na umelom snehu, otestovať si svoju silu vo veternej smršti, vybicyklovať si svoj popcorn a aj si opäť skočiť do vankúša. Pre najmenších bude pripravená Funzóna so skákacím hradom, súťažami a maľovaním na tvár a pre hladošov bude uvarený vynikajúci guláš, koláče aj pagáče. Na pitie pripravíme limonádu a kto chce, môže si so sebou priniesť svoju fľašu, lebo chceme skúsiť byť k prírode „fér“. Toto všetko bude doplnené tanečným a hudobným vystúpením našich žiakov, divadielkomnie len pre najmenších a na záver nám príde zaspievať aj Peter Bažík.

Prihlásiť sa možete elektronickou prihláškou na nasledovnom linku: Prihláška F-Day 2018. Prihláška je dôležitá pre organizárov, aby vedeli, akú účasť majú očakávať a zároveň obsahuje aj tie aktivity, na ktoré je potrebné sa prihlásiť. Ostatné aktivity, ktoré na prihláške nie sú uvedené, majú voľný vstup. Poprosíme Vás o prihlásenie sa najneskôr do 20. júna 2018.

 

A nezabudnete prosím na už vyhlásenú suťaž DRUHÁ ŠANCA:

"Vráť život starým, opotrebovaným a nemoderným veciam a vyhraj zaujímavú cenu! Vieš o niečom, čo je už “OUT” (čiže príliš opotrebované, obohraté alebo nemoderné)? Daj tomu druhú šancu, vymysli, ako to môžeš pretvoriť na niečo nové, použiteľné, proste niečo, čo je “IN”. Prines všetkým ukázať, ako si prerobil starú tašku, šperkovnicu, tričko, použil starý plagát, prerobil nemodernú pieseň, vylepšil spoločenskú hru, urobil dekoráciu zo starých hračiek alebo čokoľvek, čomu si dal druhú šancu. Nezabudni urobiť fotku, ako vec vyzerala pred prerobením alebo urob fotopostup, ako sa vec postupne menila.

Zapojiť sa môžu žiaci alebo študenti ako jednotlivci alebo viacerí, ako tím. O víťazovi rozhodne hlasovanie priamo na F-Day. Súťažné výtvory stačí priniesť priamo na F-Day a po ukončení si ich môžete odniesť domov. Máš jedinečnú šancu dať niečomu druhú šancu a VYHRAŤ zaujímavú cenu. Prihlasujte sa kliknutím sem DRUHÁ ŠANCA v tvare meno + trieda alebo ako tím meno tímu + mená jeho členov. Prihlásiť sa dá do 15. júna 2018.

 

Tím F-Day

Juraj, Hanka, Zuzka, Soňa, Jelka, Lucka, Anka, Beátka, Vlado, Barborka, Monika a Eli


© 2018 SPŠ sv. Františka z Assisi. Všetky práva vyhradené..

Vytvorené zo Lukáš Behro