RZ Aktivity RZ
Aktivity RZ
F-TIME 2017

 

foto-bsk

plagat3escape-room-timy

 

 

 

Milí rodičia!

Pozývame Vás na 6. ročník stretnutia detí, rodičov, učiteľov a všetkých priaznivcov našej školy pod názvom F-TIME 2017 s témou CESTA ČASOM – kľúče od času.

Kedy: 13. máj 2017 od 13,30 hod. do neskorého večera

Program: opäť bude v ponuke veľa zábavy, športu, vzácnych hostí, zaujímavosti, ako aj riešenie hádanok a rébusov. Zároveň Vám ponúkneme exkurziu do dôb minulých spojenú s ukážkami niektorých častí bežného života. Podrobnosti sa dozviete už čoskoro!

 

Zároveň vyhlasujeme:

SÚŤAŽ ZOSTROJ SVOJ ČASOSTROJ

pre všetkých cestovateľov, ktorí by radi cestovali v čase, aby zostojili vlastný časostroj a to buď vo forme vlastnoručne vyrobených hodín z ľubovoľného materiálu (nástenné hodiny, presýpacie hodiny až po orloj), alebo zostrojením modelu stroja času. Nezáleží na materiáli, ani na veľkosti. Dôležité je, aby sa jednalo o samostatné funkčné hodiny, alebo aby hodiny boli súčasťou zostrojeného diela. 

Môže sa zapojiť každý žiak alebo študent ako jednotlivec alebo viacerí spoločne ako tím. O víťazovi rozhodne hlasovanie vo Františkovej záhrade 13.5.2017. Súťažné výtvory stačí priniesť priamo na podujatie a po vyhlásení víťazov si ich môžete odniesť domov. Súťaží sa o zaujímavé ceny, tak neváhaj a zostroj svoj časostroj!

Prihlásiť sa môžete kliknutím sem MôJ ČASOSTROJ a zapísaním svojho mena, triedy do hárku. Ak sa prihlasujete ako tím, napíšte meno tímu a mená jeho členov. Prihlásiť sa dá do 9. mája 2017.

 

FUTBALOVÝ TURNAJ

Nižšie nájdete link na formulár na PRIHLASOVANIE KOMPLETNÝCH TÍMOV na futbalovú súťaž počas F-TIME 2017. Vyplňuje ho kapitán družstva (prípadne jeho rodič) za celý futbalový tím. Tímy môžu byť tvorené len žiakmi Spojenej školy sv. Františka. Počet členov tímu je od 6 po 8, pričom sa hrá systémom 5 hráčov v poli + 1 brankár.

Turnaj sa bude hrať minimálne v dvoch kategóriách (1. a 2. stupeň).

Každý hráč, prihlásený prostredníctvom formulára, je okrem toho povinný vyplniť aj papierovú návratku, kde si vyberie možnosť "tím".

Prihlásiť sa môžete kliknutím na: Prihlasovací formulár - futbalový turnaj F-TIME 2017

 

CHCEM POMÔCŤ :)

Veľmi potrebujeme ochotné ruky - pokiaľ nám môžete pomôcť pri príprave F-TIME 2017 alebo priamo počas F-TIME (nemusíte nič vopred pripravovať a vaša služba môže trvať 1-2 hodiny, podľa okolností), kliknite sem F-TIME 2017 DOBROVOĽNÍCI a zapíšte sa do zoznamu. Aj Vaša pomoc je dôležitá, pridajte sa, aby sme mohli opäť zažiť spoločne jedinečný deň!

 

Tím F-TIME 2017

Posledná úprava Utorok, 19 September 2017 20:24
 
Františkove trhy 2016

Dňa 4.12 sa v pastoračnej miestnosti kostola sv. Františka konali už Tretie Františkove trhy. Je to milá dobrovoľnícka akcia nás rodičov, kedy venujeme svoje zručné ruky, čas, materiál a pretavené ochotným srdcom po nociach všeličo vyrábame, háčkujeme, pečieme, šijeme, drôtikujeme, maľujeme, vyrezávame..... všetky naše výrobky potom venujeme na predaj na Františkových trhoch.

Posledná úprava Piatok, 24 Február 2017 12:22
Pokračovanie
 
Brigáda 16.4.2016

 

Radostného darcu miluje Pán! Aj dnes bol v areáli našej školy akýsi F-Day :-) - Festival priateľstva medzi nami, našimi rodinami, deťmi a školou.

Pozrite a presvedčte sa, uznajte sami, bola toto obyčajná brigáda?! Bola. S týmito ľuďmi sú obyčajné veci premieňané na niečo mimoriadne.

Posledná úprava Utorok, 19 September 2017 20:25
Pokračovanie
 
Ďakujeme!

ĎAKUJEME VŠETKÝM RODIČOM, UČITEĽOM A DEŤOM, KTORÉ PRIŠLI V SOBOTU NA BRIGÁDU NA ŠKOLSKÝ DVOR. Bolo nás naozaj dosť veľa a tešíme sa, že sme sa stretli aj s mnohými novými pomocníkmi. Vidíme sa zas na jar!

Posledná úprava Utorok, 19 September 2017 20:26
Pokračovanie
 
FM day

 

Ferosongy

Orchester

FM day video

FM day video 1

Fm day video 2

 

Posledná úprava Utorok, 19 September 2017 20:27
Pokračovanie
 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Strana 1 z 2